Festyn i zawody z okazji "Dnia Dziecka" 2.06.2024r.

Pomimo niepewnej pogody zorganizowaliśmy "Wędkarski Dzień Dziecka"  a pogoda okazała się idealna na zabawy w plenerze!!!

Naszą imprezę rozpoczęliśmy zawodami spławikowymi. 44 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych kadet i junior rywalizowało o miejsce na podium.

Było bardzo trudno ale wszystkim udało się złowić jakaś rybkę i o to chodziło. BRAWO!!!

Druga część imprezy była o wiele bardziej wymagająca, szczególnie tor przeszkód przygotowany przez KB Wyszków (naszego dzisiejszego partnera),który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, dodatkowo pobawiliśmy się w przeciąganie liny, wyścigi do mety, malowanie na streczu, rzuty piłeczkami do wiaderek i rzuty do tarczy za pomocą wędki spinningowej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdzalnia a numerem jeden był rejs pontonem po jeziorku. Dziekujemy Błażej Jabaji. 

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę naszych dzisiejszych sponsorów, a byli nimi Piotr Płochocki - Burmistrz Wyszkowa i Gmina Wyszków, firma Horizont Rolos, firma ROBINSON EUROPE, firma Traper Fishing, pan Jacek Pietrzak "Lody Marsjano" firma LUMEN Łukasz Godleś, firma Medical Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krzysztof Falba i pan Aleksander Falba.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo uśmiechu na buziach i samych szóstek w szkole!.

Dziękujemy i do zobaczenia nad wodą CZEŚĆ