............................Wędkarski Klub Sportowy ,,Leszcz Wyszków''............................

Wędkarski Klub Sportowy ,,Leszcz Wyszków" został powołany przez Zarząd Koła PZW Nr 88 Wyszków - Miasto i zarejstrowany uchwałą nr 191/ZO/2012 Zarządu Okręgu PZW z dnia 8 grudnia 2012r przez Główny Kapitanat Sportowy.

Celem Klubu jest reprezentowanie Koła na zawodach wędkarskich cyklu Grand Prix Okręgu i Grand Prix Polski a także przekazywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności praktycznych młodych wędkarzy.

WKS ,,Leszcz Wyszkow" pragnie nawiązywać i utrzymywać kontakty z innymi klubami w celu wymiany doświadczenia i wiedzy wędkarskiej.

Działalność Klubu jest możliwa dzięki sponsorom którymi są: Koło Nr 88 Wyszków oraz firma STAL-MET w Wyszkowie.

Więcej informacji na temat klubu znajdą Państwo w zakładce "Regulaminu Klubu".