Jelonki Przyborowie 17.04.2011

     W dniu 17.04.2011 w miejscowości Przyborowie na zbiornikach po żwirowych: „Za Bramą", „Działdowska", „Przy torach" odbyły się Towarzyskie Zawody w Wędkarstwie Spławikowym o „Puchar Czystości Wód". W zawodach wzięli udział członkowie czterech Kół Okręgu Mazowieckiego:

 

Lp.

Koło PZW

Juniorzy

Seniorzy

W tym kobiety

Razem

1.               

88 Wyszków

3

19

2

22

2.               

65 Małkinia

1

6

0

7

3.               

64 Ostrów Mazowiecka

1

9

1

10

4.               

34 Komorowo

14

3

1

17

Razem:

19

37

4

56

   

     Warunkiem startu w zawodach było uczestnictwo w sprzątaniu brzegów jezior i w taki oto sposób przebiegła pierwsza część spotkania. Następnie udaliśmy się na miejsce odprawy i od godziny 10.00 rozpoczęliśmy zawody w kategorii: junior, senior.

   

 Tabela wyników:

 Kategoria senior

Lp.

Nazwisko i imię zawodnika

Koło PZW

Nr st.

Ryby (waga)

Punkty karne

Punkty za wagę

(po odjęciu punktów karnych)

Miejsce

       1.            

Zacheja Adam

65 Małkinia

26

3710

0

3710

1

       2.            

Pyśk Paweł

34 Komorowo

21

3530

0

3530

2

       3.            

Glinka Mateusz

88 Wyszków

12

3270

0

3270

3

       4.            

Majewski Paweł

65 Małkinia

36

2850

0

2850

4

       5.            

Sommer Leszek

64 Ostrów Maz.

20

2195

0

2195

5

       6.            

Pazik Piotr

64 Ostrów Maz.

13

2165

0

2165

6

       7.            

Szydło Stefan

64 Ostrów Maz.

28

2000

0

2000

7

       8.            

Mackiewicz Tomasz

34 Komorowo

10

1570

0

1570

8

       9.            

Starczewski Janusz

88 Wyszków

27

1455

0

1455

9

     10.          

Jasiński Michał

65 Małkinia

7

1230

0

1230

10

     11.          

Glinka Andrzej

88 Wyszków

33

1160

0

1160

11

     12.          

Żabicki Damian

88 Wyszków

24

1125

0

1125

12

     13.          

Świerżyński Krzysztof

64 Ostrów Maz.

5

1035

0

1035

13

     14.          

Galas Marek

64 Ostrów Maz.

25

1025

0

1025

14,5

     15.          

Kulesz Leszek

64 Ostrów Maz.

22

1025

0

1025

14,5

     16.          

Bula Józef

65 Małkinia

23

975

0

975

16

     17.          

Słowikowski Dariusz

88 Wyszków

11

925

0

925

17

     18.          

Świerżyńska Irena

64 Ostrów Maz.

38

880

0

880

18,5

     19.          

Zając Marcin

88 Wyszków

35

880

0

880

18,5

     20.          

Zacheja Sylwester

65 Małkinia

2

875

0

875

20

     21.          

Geski Dariusz

88 Wyszków

4

840

0

840

21

     22.          

Krawczyk Tomasz

88 Wyszków

18

705

0

705

22

     23.          

Dylewski Jacek

88 Wyszków

3

665

0

665

23

     24.          

Bobowski Rafał

88 Wyszków

34

655

0

655

24

     25.          

Bobowski Cezary

88 Wyszków

37

615

0

615

25

     26.          

Dylewski Michał

88 Wyszków

1

500

0

500

26

     27.          

Gawroński Kazimierz

88 Wyszków

17

480

0

480

27

     28.          

Jasiński Daniel

88 Wyszków

32

390

0

390

28

     29.          

Żabicki Eugeniusz

88 Wyszków

31

310

0

310

29

     30.          

Duchnowski Roman

34 Komorowo

19

255

0

255

30

     31.          

Gawroński Andrzej

88 Wyszków

9

250

0

250

31

     32.          

Mikołajczyk Łukasz

65 Małkinia

14

240

0

240

32

     33.          

Jasiński Wiesław

88 Wyszków

6

130

0

130

33,5

     34.          

Pudełko Tomasz

64 Ostrów Maz.

15

130

0

130

33,5

     35.          

Kowalczyk Ryszard

88 Wyszków

8

40

0

40

35

     36.          

Tyszka Emil

64 Ostrów Maz.

16

0

0

0

36,5

     37.          

Wróbel Arkadiusz

88 Wyszków

29

0

0

0

36,5

Razem:

40085

 

40085

 

   

Kategoria junior

Lp.

Nazwisko i imię zawodnika

Koło PZW

Nr st.

Ryby (waga)

Punkty karne

Punkty za wagę

(po odjęciu punktów karnych)

Miejsce

     38.          

Urbanowski Artur

34 Komorowo

52

5895

0

5895

1

     39.          

Pazik Kamil

34 Komorowo

46

2940

0

2940

2

     40.          

Nałęcz Tomasz

34 Komorowo

42

1300

0

1300

3

     41.          

Kulesza Jakub

64 Ostrów Maz.

58

910

0

910

4

     42.          

Łyczkowski Maciej

34 Komorowo

41

685

0

685

5

     43.          

Kazimierczyk Łukasz

65 Małkinia

57

655

0

655

6

     44.          

Majewski Marcin

34 Komorowo

51

575

0

575

7

     45.          

Geski Wiktoria

88 Wyszków

49

535

0

535

8

     46.          

Włosiński Grzegorz

34 Komorowo

50

295

0

295

9

     47.          

Kowalczyk Grzegorz

88 Wyszków

48

280

0

280

10

     48.          

Łyczkowski Jakub

34 Komorowo

59

270

0

270

11

     49.          

Grabowski Maciej

34 Komorowo

43

225

0

225

12

     50.          

Słowikowska Wiktoria

88 Wyszków

56

105

0

105

13

     51.          

Bołtryk Michał

34 Komorowo

53

45

0

45

14

     52.          

Wareszczuk Paweł

34 Komorowo

45

0

0

0

17

     53.          

Karczewski Damian

34 Komorowo

47

0

0

0

17

     54.          

Stankiewicz Mateusz

34 Komorowo

44

0

0

0

17

     55.          

Demianowska Nina

34 Komorowo

40

0

0

0

17

     56.          

Jabłoński Michał

34 Komorowo

54

0

0

0

17

Razem:

14715

 

14715

 

 

Sędzia Sekretarz

Henryk Kołczyński SKO

 

 

Sędzia Główny

Lech Cudowski SKO

 

   

     Po zakończeniu zawodów wszyscy spotkaliśmy się przy ognisku i kiełbasce. Na koniec spotkania nadszedł czas na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom.

     Oprócz nagród za zawody wędkarskie wręczono również nagrody i wyróżnienia zwycięzcom konkursu plastycznego.

     Wszystkim uczestnikom naszego Koła dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

           

                                                                                           Zarząd Koła Nr 88

                                                                                           Wyszków - Miasto

Wasze komentarze (0)